Družina RS Tučňáci Jičín


foRUM

Výpis reakcí na článek Intercamp 2004 okem servistýmáka. (Zobrazit i ostatní příspěvky ve foRU)


ČIKO
4. 6. 2004 - 20:17
Komentuje článek Intercamp 2004 okem servistýmáka

No jo, přišlo my to, že tam bylo plno "dovolenkářů". :-)


Káča
3. 6. 2004 - 23:46
Komentuje článek Intercamp 2004 okem servistýmáka

Ahojky, ještě doplním ohledně zahraničních ST. Byla jsem uz předem varována, že se zahraničníma ST se moc nedá počítat, že tam budou spíš jen do počtu. Přesto jsem ale doufala, že ne všichni tam budou jen do počtu, že aspoň někdo bude mít chuť něco dělat. Byli jsme upozorněni, že IC berou jako dovolenou(!)a proto je budeme těžko dostávat k práci. Nejvíc mě pobavili ti, kterým se podařilo skrývat celý IC a objevili jsme je až při Barbecue. Jistě jste si všichni všimli, kolik zahraničních tam bylo. Jako zkušenost pro příště si taky odnáším, že schůzky ST budou příště odděleně pro Čechy a zahr. -ne kvůli jazyku, ale prostě proto, že český ST potřebuje asi tak 2 za celou dobu, aby se sešel a vše pochopil, zatímco zahraniční musí probíhat tím stylem, že se ohlásí dobré jídlo nebo nějaká jiná atrakce a pak se zavřou v místnosti a nenechají se odejít, dokud nepodepíšou papír o zodpovědnosti:) Kupodivu, ani to některým nestačilo a v klidu si z aktivity zmizeli /viz dojení/. Nutno ale dodat, že tam byli tací, kteří pracovali úplně skvěle, např. zahraniční ST na lukostřelbě a handicapech. Těch byla bohužel ale menšina. No, myslím, že stejně se nám všem povedlo všechny aktivity zvládnout i bez/za přítomnosti zahraničních ST a celkově nám to docela vyšlo. Takže moc dík všem ST, bez vás by to nešlo!
A doufám, že ty oslavy si opožděně užijeme na akci, kterou plánuje Chrosťa!


ČIKO
3. 6. 2004 - 11:33
Komentuje článek Intercamp 2004 okem servistýmáka

Díky Rákosovi za doplnění informací k článku! Myslím, že my, kdo jsme nebyli v užším organizačním týmu, si ani neuvědomujeme, co to stálo práce - celý rok.
IC INTERCAMP, INTERCAMP WAS OK! :-)


Rákos
3. 6. 2004 - 11:01
Komentuje článek Intercamp 2004 okem servistýmáka

Ahooj Čiko, na Tvůj článek jsem popravdě řečeno čekal od skončení IC:-). A musím říct, že je opět super...konečně taky nějaká negativa:-). Co se týče zahraničního ST, část pracovala jak jsme si plánovali, ale část z nich se během IC důmyslně zašívala, čemuž jsme nedokázali účelně zabránit a považuju to za naši chybu...příště by měli organizátoři podobné akce vyčlenit člověka jen pro koordinaci a hlídání zahraničních ST:-) Tvůj postřeh je naprosto správný a plně souhlasím. Za stavění lan se omlouvám, Martina (nepsaná šéfka lanových aktivit) se do stavění pustila s takovou vervou, že už na další v této oblasti nezbylo moc práce (ale myslím, že to bylo postaveno vše OK, připravovala se na to dlouho, čerpala info od instruktorů ap.)...opět poučení pro příště. No a barbecue...jak mě to štvalo, že musíme jít makat!!! Díky za článek a doufám, že jste si to užili i takhle hodně zaměstnaní v ST. Já už jsem dospal všechny probdělé noci a vracím se do normálního života bez IC:-) Jaká to změna po 1 roce. Díky a těším se třeba někdy v Jičíně...Rákos, Ex Program Chief


ČIKO
2. 6. 2004 - 18:05
Komentuje článek Intercamp 2004 okem servistýmáka

Tak jsem vyplodil clanek i IC04, abyste zhruba vedeli, co jsem tam zazil.
Mimochodem, jsme slavny, publikuju. Ten clanek o pripravnym vikendu je doslova otistenej v Skautu-Junaku, cislo kveten-cerven. A je tam napsany jmeno moje a nasi druziny. Akorat ze ja jsem se o tom dozvedel nahodou a mohli tam jeste napsat adresu naseho webu:-)foRUM bylo uzavřeno, nelze vkládat nové zprávy.


Tučňáci:
[eSchůzka]