Družina RS Tučňáci Jičín


Skautská svatba

Obrázek ke článku Skautská svatba
26.4.2005 v 18:35 vložil ČIKO

Nebojte, nikdo z Tučňáků se neženil:-), ale v sobotu 16. dubna se vdávala naše vůdkyně oddílu skautek Lenka. Na takové svatbě jsme nemohli chybět - ve skautských krojích. Skautskému duchu přizpůsobil svůj proslov dokonce i oddávající, místostarosta Jičína Ing. Jiří Vitvar.

Samozřejmě jsme se také postarali o posílení všeobecného svatebního veselí. Na novomanžele tak po obřadu čekalo překvapení... Pokud máte rychlejší připojení k internetu, můžete se podívat sami, na video které jsme nazvali Malý Laco aneb Překvapení na svatbě (DivX, 35,8 MB).

Byli jsme pozváni i na večerní svatební oslavu, která se konala v pensionu na kopci Brada, několik kilometrů od Jičína. Na tu už jsme vyrazili v civilním oblečení a díky zapůjčenému "Veselému autu" (díky, Hvězdičko!) jsme se tam dostali hladce nadvakrát vozem. Pokud tedy nepočítám Mrazáka, který si ještě deset minut po plánovaném odjezdu leštil doma boty:-)

Po našem příjezdu byla oslava již v plném proudu, ale zapojení se do svatebního zábavy nám nedalo moc práce. Ani jsme se nenadáli a blížilo se ráno. Frajersky jsme odmítli transport do Jičína dodávkou a vybaveni pochutinami, které jsme dostali s sebou, jsme vyrazili na noční pochod směr Jičín. Šli jsme opravdu vycházkovým tempem, takže jsme do postelí uléhali až kolem půl šesté ráno.

Svatbu jsme si všichni užili a nezbývá, než popřát novomanželům hodně štěstí, spokojenosti a především lásky.

Fotky ze svatby


Zobrazeno 4202x | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]