Družina RS Tučňáci Jičín


Letošní skautské plesy

27.3.2005 v 18:11 vložil ČIKO (upravená původní verze z 27.3.2005, 15:07)

Jelikož jsme náruživí tanečníci a prahneme po společenských událostech, mezi naše nejčastější zimní akce patří účast na plesech.

Kromě několika maturitních plesů jsme 18. února již tradičně navštívili skautský ples ve Vrchlabí. Tentokrát pořadatelé zvolili místo živé kapely reprodukovanou hudbu ve stylu retro. Absence hudebníků zřetelně nikomu nevadila a všichni se skvěle bavili. Mrazák bohužel přišel o všechen exkluzivně nafocený materiál a slovy se vše popsat nedá, takže kdo tam nebyl, neuvěří:-)

Dalším letošním podnikem podobného ražení byl 1. skautský ples v Benátkách nad Jizerou 25. března. V Benátkách hrála vynikající skupina Ego, jejíž repertoár se z velké většiny skládá také z retro hudby, jako zpestření programu zahrál pár skladeb, spíše k poslechu než k tanci, Merf a nelze zapomenout ani na Merfovu Muziku v podání Kráťi. Výborně jsme se vyřádili na tanečním parketu, noc byla dlouhá.

Oba skautské plesy se nám velmi líbily a kdo na nich byl, mohl vidět, že i skauti se dokážou bavit a rozjet pořádnou party. Atmosféra byla uvolněná, hudba hrála fajnově, skautské hry vložené mezi taneční série byly vypečené, tombola bohatá (zde nezklamalo především Vrchlabí), taneční partnerky vášnivé. Co lze od plesu chtít víc?


Zobrazeno 3715x | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]