Družina RS Tučňáci Jičín


CVVZ 2004

Obrázek ke článku CVVZ 2004
10.11.2004 v 17:19 vložil ČIKO

První listopadový víkend proběhlo tradiční setkání vedoucích dětských oddílů z celé republiky (a Slovenska), Celostátní Velká Výměna Zkušeností, neboli CVVZ. Letos se CVVZ konala v Českých Budějovicích. Do obrovské základní školy Máj (ve které jsme se začli orientovat až druhý den pobytu) se vešlo přes tisíc účastníků. Z Jičína se na CVVZ 2004 vydali Woody, já a letos poprvé s námi jela Štaflík, z Brna vyrazil Mrňous.

CVVZ se moc nelišila od předchozích, na kterých jsme byli. Pouze systém organizace byl trochu slabší než v minulých ročnících a jídelníček sestavoval nějaký podivín, který se na nás snažil ušetřit. K snídani tlustý párek a nebo šunková pěna... BLE! Pozitivním přínosem byl protiprohibiční Mléčný bar.

Programů a seminářů, které mohli účastníci navštívit, byla přehršel, i když některé byly na poslední chvíli zrušeny. Z těch, které jsem osobně navštívil, se mi hodně líbil seminář o asertivitě, ukázky sebeobrany na ulici nebo třeba praktická ukázka použití GPS. Mrzí mě, že jsem v noci ze soboty na neděli zaspal program Party games:-)

CVVZ jsem si užil a to i díky dobré partě spolubydlících v "naší" školní třídě (myslím jen ty z Benátek, jiné jsem neznal a bylo jich moooc. Obešel bych se bez paní, která chrápala i bez bláznů, kteří vstávali a dělali hluk v 7 ráno).


Zobrazeno 3746x | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]