Družina RS Tučňáci Jičín


PUTOVÁNÍ ZA PRAMENY HUDBY – (2. část)

11.12.2003 v 12:43 vložil Góťa (upravená původní verze z 10.12.2003, 14:14)

Ve středu tábora jsme se marně snažili přehlušit decibely linoucí se z aparatur. Všude okolo nás se povalovaly spousty Setlerů, kterým nevadilo, že spějí uprostřed zbytků konzerv, jídel, jointů či psích hovínek.

Sledovali jsme úkosem taneční kreace těchto bezesporu mistrů v oboru „Alternativní tance, především do špatné společnosti.“ Zejména nás uchvátila jedna královna samby. V tanečním umění se jí nemohl rovnat nikdo, ale my se hlavně obávali, zda ten pruh látky, zakrývající Doupovské hory, se podřídí zákonům fyziky a rezignuje na svoji funkci. Četl jsem v mlsných očích Mr. Jóny na co myslí. Labužník, ó jak on miluje mléko.

S pocitem hladu jsme se vydali hledat něco k snědku. Je to k nevíře, ale nepodařilo se nám najít restauraci s klasickým národním jídlem. Ještě jsme rádi vzali za vděk a hladově se zakousli do koláče urychlovače.

Bohužel už se smrklo a my jsme neradi opouštěli toto místo, které mnohým z nás přirostlo k srdci. Jen se zeptejte Boba, proč se tam později tak často vracel. Zpočátku jsme nic zvláštního nepozorovali, ale když už po 10 říkal, že se tam musí vrátit, že si tam zapomněl ponožky, začalo nám cosi vrtat hlavou. On je přeci nenosí! Podařilo se nám ho přesvědčit ať zanechá sexu pochybné kvality s tanečnicí samby a on po konejšivém domlouvání Mr. Jóny uznal, že má se svým řetězem pravdu.

Vydali jsme se na zpáteční cestu – do Kopidlna. Setleři jsou příjemní a velice přátelští, a tak nám cesta, za pomoci 18 válců BMW, utíkala poměrně rychle. Hodný Speed nás zavezl až na nádraží, my mu poděkovali, vrátili kalhoty a na cestě k vlaku překročily spícího kotlíkáře. Na nádraží se rozloučili s Mr. Jónou, jež se chystal ke spánku, a my se odebrali, s kouskem kabanosu, do rozhlasu, oznámit všem, jak je krásně na světě.

První část...


Zobrazeno 5274x | Zobrazit reakce na článek (1) | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]