Družina RS Tučňáci Jičín


ObRok 2003

19.5.2003 v 20:10 vložil ČIKO (upravená původní verze z 12.5.2003, 17:55)

Tak se po týdnu konečně dostávám k tomu, abych napsal něco málo o ObRoku 2003, největším setkání roverů v ČR, které jsme si pěkně užili. Jelikož čas ubíhá jak bláznivý a já se musím ještě navečeřet a pak jdu na kurz meditace (první lekce zdarma:), budu stručný.

Letošní ObRok se konal 1. až 4. května na krásné louce pod hradem Potštejn v Orlických horách, super místo. Navíc jsme se z Jičína nemuseli trmácet moc daleko, než jsme se tam dostali.

Tábor pro 500 lidí se dělil na čtyři subcampy: modrý, zelený, červený a žlutý, podle barev čtyř živlů. My jsme byli žlutí. Velice zajímavými částmi tábořiště byly barovna (samo nealko) a cestovka. Kdo tam byl, ví o co jde, ostatním nechám pracovat fantazii:)

Program se skládal ze čtvrtečního zahájení, páteční dopolední práce pro blaho veřejné (my jsme byli ve skupině, které z hromady sutin u vesnice vybírala opuku a nakládala ji na valník, který ji vozil na opravu hradu), odpolední všehochuti připravené jednotlivými kmeny, sobotního deštivého dopoledne, besedně-aktivního odpoledne, herního podvečera a dlouhé noci (chtěl bych poděkovat všem, kteří mi dávali pocit, že kdykoliv se v noci probudím, někdo kolem křičí nebo zpívá:). V neděli jsme se balili a vraceli domů.

Tohle povídání bylo možná pro vás kdo jste ObRok zažili nudné, proto napíšu i něco pro vás. Najzajímavější budou jistě fotky, při kterých si můžete zavzpomínat. Ty moje ještě nemám vyvolané (a navíc se mi v půlce ObRoku zasekl foťák), takže aspoň pár odkazů na fotky jiných: http://stepanhasek.host.sk/skauting/ObRok/ (opravdu pěkně fotil Jmelí), http://www.skaut.cz/obrok/2003/fotky_kytka.html (oficiální stránky ObRoku 2003), http://data.usmd.cz/bludicka/obrok2003/fotopalac.php (fotky na "pracovních" stránkách ObRoku 2003 od různých autorů).


Zobrazeno 3961x | Zobrazit reakce na článek (1) | Reaguj na tento článek ve foRU! | Zpět na seznam článkůTučňáci:
[eSchůzka]